Team

Ons bedrijf kan niet bestaan zonder ons hardwerkende, enthousiaste en sociale team. 

Op deze pagina kunt u al onze medewerkers vinden. Wilt u iemand spreken of bent u gewoon benieuwd naar wie toch altijd de telefoon opneemt? U vindt het hier!

portret-luiten-greenhouses-nico-luiten

Nico Luiten

C.E.O.

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-michel-saarloos.150x162x1

Michel Saarloos

C.E.O Saarlucon

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 12 93 55 55
E-mail michel@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-richard-luiten

Richard Luiten

C.F.O.

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
michelbwebsite

Michel Beckerman

Business & Finance Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail m.beckerman@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-gerrit-drankier

Gerrit Drankier

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 51 19 55 26
E-mail gerrit@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-kick-jansen

Kick Jansen

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 53 23 78 45
E-mail kick@luiten-greenhouses.com
Ruudwebsite

Ruud den Engelsman

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 13 67 91 06
E-mail ruud@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-ronald-kloppenburg

Ronald Kloppenburg

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 12 93 55 57
E-mail ronald@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhoues-twan-leurs

Twan Leurs

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6-20 01 97 47
E-mail twan@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-oscar-nijman.150x162x1

Oscar Nijman

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 53 32 64 81
E-mail o.nijman@saarlucon.com
GSklein

Gerrit Staal

Junior Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 86 87 18 40
E-mail g.staal@luiten-greenhouses.com
TBklein-1

Tiemo Bodemann

Junior Sales Manager Binnendienst

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail tiemo@luiten-greenhouses.com
Carla

Carla Kevenaar

Assistent Sales

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail carla@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-jeffrey-arends

Jeffrey Arends

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail jeffrey@luiten-greenhouses.com
Henkwebsite

Henk Post

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail henk@saarlucon.com
Ed

Edwin van der Stelt

Calculator

Tel +31 (0)174 62 44 86
E-mail edwin@saarlucon.com
Marionwebsite-4

Marion Fois - Nonnenbroich

Financieel en logistiek medewerkster

Tel +31 (0)174 636 496
E-mail marion@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-yvonne-de-vreede

Yvonne de Vreede

Financieel en logistiek medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail yvon@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-mitchell-van-rijsoort

Mitchel van Rijsoort

Service coördinator/werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail mitchel@luiten-greenhouses.com
Yuri-1

Yuri Reyntjes

Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail yuri@luiten-greenhouses.com
NicovdE

Nico van der Ende

Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail nende@saarlucon.com
Wimwebsite

Wim Ketting

Inkoper/werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail wim@saarlucon.com
Robin-1

Robin van Rijsoort

Inkoop en export medewerker

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail robin@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-rene-van-den-heuvel

Rene van den Heuvel

Inkoper

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail rene@luiten-greenhouses.com
Martin-1

Martin van der Kooij

Tekenaar

Tel +44 (0)7816 983803
E-mail martin@hbsdesigns.co.uk
Lizzysite

Lizzy van der Hoeven

Marketing- en communicatie medewerkster

Tel +31 (0)174 62 44 86
E-mail lizzy@luiten-greenhouses.com
Mowebsite

Monique Schra - Andela

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail monique@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-patricia-vd-meer

Patricia van der Meer - van 't Wout

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail patricia@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-mariska-stijger

Mariska Stijger - van Marrewijk

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail mariska@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-willem-arends

Willem Arends

Uitvoerder

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 46 33 46 73
E-mail willem@luiten-greenhouses.com
RGklein-1

Ramon Gouka

Uitvoerder

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 11 27 40 02
E-mail ramon@saarlucon.com
portret-saarlucon-herman-bol.150x162x1

Herman Bol

Uitvoerder

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 46 14 15 80
E-mail herman@saarlucon.com
Jeffwebsite

Jeffrey Hamel

Monteur

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
Theowebsite

Theo van de Wetering

Hoofd Magazijn

Tel +31 (0)174 - 62 64 86
E-mail magazijn@luiten-greenhouses.com
Mikewebsite

Mike van Noort

Magazijnmedewerker

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail magazijn@luiten-greenhouses.com
Janwebsite-1

Jan van Dijk

Magazijnmedewerker

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail magazijn@luiten-greenhouses.com