Contact

Mailing address

P.O. box 6
2678 ZG  De Lier (Westland area)
 
 

Visiting address 

Kijckerweg 95/95A
2678 AC  De Lier (Westland area)
THE NETHERLANDS

T : +31 (0)174 62 44 86
F : +31 (0)174 62 45 86
E : info@luiten-greenhouses.com

portret-luiten-greenhouses-nico-luiten

Nico Luiten

C.E.O.

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-richard-luiten

Richard Luiten

C.F.O.

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-michel-saarloos.150x162x1

Michel Saarloos

C.E.O Saarlucon

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 12 93 55 55
E-mail michel@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-eric-portegies

Eric Portegies

Finance manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail eric@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-gerrit-drankier

Gerrit Drankier

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 51 19 55 26
E-mail gerrit@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-kick-jansen

Kick Jansen

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 53 23 78 45
E-mail kick@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-ruud-den-engelsman

Ruud den Engelsman

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 13 67 91 06
E-mail ruud@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-ronald-kloppenburg

Ronald Kloppenburg

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 12 93 55 57
E-mail ronald@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhoues-twan-leurs

Twan Leurs

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6-20 01 97 47
E-mail twan@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-oscar-nijman.150x162x1

Oscar Nijman

Sales manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 53 32 64 81
E-mail o.nijman@saarlucon.com
Carla

Carla Kevenaar

Assistent Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail carla@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-jeffrey-arends

Jeffrey Arends

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail jeffrey@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-henk-post.150x162x1

Henk Post

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail henk@saarlucon.com
Ed

Edwin van der Stelt

Calculator

Tel +31 (0)174 62 44 86
E-mail edwin@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-yvonne-de-vreede

Yvonne de Vreede

Assistent export department

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail yvon@luiten-greenhouses.com
Robin-1

Robin van Rijsoort

Export and purchaser

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail robin@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-mitchell-van-rijsoort

Mitchel van Rijsoort

Service coordinator/project engineer

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail mitchel@luiten-greenhouses.com
Yuri

Yuri Reijntjes

Project Engineer

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail yuri@luiten-greenhouses.com
NicovdE

Nico van der Ende

Project engineer

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail nende@saarlucon.com
portret-saarlucon-wim-ketting.150x162x1

Wim Ketting

Purchaser/project engineer

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail wim@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-rene-van-den-heuvel

Rene van de Heuvel

Purchaser

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail rene@luiten-greenhouses.com
Martin-1

Martin van der Kooij

Project engineer/draftsman

Tel +44 (0)7816 983803
E-mail martin@hbsdesigns.co.uk
Lizzysite

Lizzy van der Hoeven

Marketing and Communication assistent

Tel +31 (0)174 62 44 86
E-mail lizzy@luiten-greenhouses.com
Mowebsite

Monique Andela

Administrative assistent

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail monique@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-patricia-vd-meer

Patricia van der Meer - van 't Wout

Administrative assistent

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail patricia@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-mariska-stijger

Mariska Stijger - van Marrewijk

Administrative assistent

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail mariska@luiten-greenhouses.com
portret-luiten-greenhouses-willem-arends

Willem Arends

Performer on construction

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
Mob +31 (0)6 - 46 33 46 73
E-mail willem@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-herman-bol.150x162x1

Herman Bol

Performer on construction

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 46 14 15 80
E-mail herman@saarlucon.com
Jeffwebsite

Jeffrey Hamel

Mechanic

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
Theowebsite

Theo van de Wetering

Stock Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail theo@luiten-greenhouses.com
Mikewebsite

Mike van Noort

Stock Assistent

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com
Janwebsite

Jan van Dijk

Stock Assistent

Tel +31 (0)174 - 62 44 86
E-mail info@luiten-greenhouses.com